Bilişim Dünyası 17 MAYIS 2013 / 14:31

Avea Girişimci Kulübü toplanıyor

Avea, Capital & Ekonomist Dergileri ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile hayata geçirilen “Girişimci Kulübü” üyelerinin katılımı ile ilk toplantısını gerçekleştiriyor.

Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla faaliyet gösterecek olan Girişimci Kulübü’nün ilk ana konuşmacısı, 2010 yılında Ulusal CEO Konseyi tarafından “Yaşam Boyu Girişimcilik Başarı Ödülü”ne layık görülen, Priceline.com’un kurucusu ve CEO’su Jeff Hoffman olacak.

Jeff Hoffman, “Yeni Nesil Girişimcilik” başlığı altında yapacağı konuşması ile kulüp üyelerine deneyimlerini aktarırken, Avea CEO’su Erkan Akdemir ise Yeni Nesil Teknoloji şirketi olarak girişimciliğin Avea için önemine ve bu alanda hayata geçirilen projelere değinecek.

Avea CEO’suErkan Akdemir evsahipliğinde, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı (Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı), Yemeksepeti.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Nevzat Aydın ve Capital & Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in katılımı ile gerçekleştirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics