Bilişim Dünyası 17 MAYIS 2013 / 14:31

Avea Girişimci Kulübü toplanıyor

Avea, Capital & Ekonomist Dergileri ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile hayata geçirilen “Girişimci Kulübü” üyelerinin katılımı ile ilk toplantısını gerçekleştiriyor.

Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla faaliyet gösterecek olan Girişimci Kulübü’nün ilk ana konuşmacısı, 2010 yılında Ulusal CEO Konseyi tarafından “Yaşam Boyu Girişimcilik Başarı Ödülü”ne layık görülen, Priceline.com’un kurucusu ve CEO’su Jeff Hoffman olacak.

Jeff Hoffman, “Yeni Nesil Girişimcilik” başlığı altında yapacağı konuşması ile kulüp üyelerine deneyimlerini aktarırken, Avea CEO’su Erkan Akdemir ise Yeni Nesil Teknoloji şirketi olarak girişimciliğin Avea için önemine ve bu alanda hayata geçirilen projelere değinecek.

Avea CEO’suErkan Akdemir evsahipliğinde, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı (Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı), Yemeksepeti.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Nevzat Aydın ve Capital & Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in katılımı ile gerçekleştirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN