Bilişim Dünyası 07 KASIM 2010 / 18:00

Avea ve Opet’ten KOBİ’lere özel kampanya

Avea ve Opet’in birlikte hayata geçirdiği yeni akaryakıt kampanyası ile OPET’in otomatik akaryakıt ödeme sistemi Otobil’i olan Avealılar, tüm akaryakıt ve iletişim faturalarında hem Avea’dan hem OPET’ten indirim kazanacak.
12 ay boyunca devam edecek kampanyadan yararlanan müşteriler böylece hem ulaşım hem de iletişim masraflarından tasarruf edecek.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Avea Kurumsal İş Birimi Direktörü Tunç Taşman, Avea’nın esnaf ve KOBİ’lere yönelik en avantajlı ve rakipsiz tarifeleri sunmaya devam ettiğini belirterek şöyle konuştu: “Avea olarak KOBİ ve esnaflarımıza sadece avantajlı fiyatlar sunmakla kalmıyor, çeşitli alanlarda hayata geçirdiğimiz işbirlikleriyle Avealı olmanın ayrıcalığını onlara yaşatmayı hedefliyoruz. Amacımız KOBİ’lerimizin iletişim masraflarını en aza indirirken diğer ihtiyaçlarına da yanıt verebilmek. Bu doğrultuda Türkiye’nin alanında lider markalarıyla işbirlikleri hayata geçiriyoruz. Opet ile de bu kapsamda bir kampanyaya imza attık. Akaryakıt kampanyamızla KOBİ ve esnafın iletişimden sonra en önemli gider kalemlerinden biri olan ulaşım maliyetlerini de hafifletmiş olacağız”dedi.
ETİKETLER : Sayı:795

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics