Bilişim Dünyası 27 HAZİRAN 2010 / 18:00

AVG kamuya L&N Bilgisayar’la ulaşacak

AVG Technologies, Haziran ayı itibarı ile AVG ürünlerinin Türkiye’deki kamu sektöründen sorumlu dağıtıcısı olarak L&N Bilgisayar’ı atadığını duyurdu. L&N Bilgisayar, AVG ürünlerini öncelikle kamu sektörü müşterilerine sunacak ve ürünler DMO kataloğu üzerinden de temin edilebilecek.
L&N Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Nihat Kök konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Uzun zamandan beri yazılım güvenliği konusundaki iş ortağı arayışımızı, bu alandaki ürün kredibilitesi ve şirket güvenirliliği açısından en iyi alternatif olan AVG Technologies ile sonuçlandırdık” şeklinde konuştu.
AVG’nin Başkan Yardımcısı Gareth Williams ise; “L&N ile birlikte hareket etmekten son derece mutluyuz. L&N; son derece profesyonel bir şirket. Türkiye BT pazarında saygın yerleri var. Kesinlikle inanıyorum ki müşterilerimiz L&N üzerinden mükemmel seviyede servis ve destek alacaklardır” dedi.
ETİKETLER : sayı:777
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN