Bilişim Dünyası 25 MART 2012 / 14:11

Avnet, çözüm ortağı Netova müşterileri ile buluştu

Avnet çözüm ortağı Netova, yeni merkezini Gaziantep’e taşıdı. Netova, Gaziantep merkez ofisinin açılışı nedeniyle, Avnet ve IBM Türkiye’den yetkililerin de hazır bulunduğu bir tanıtım toplantısı düzenledi. Grand Hotel Gaziantep’te gerçekleştirilen “Netova Lansman Toplantısı”nda IBM Türkiye ve Avnet yetkilileri Netova’nın müşterileri ile biraraya geldi. Etkinlikte, IBM ürün ve çözümlerindeki son teknolojiler ile ilgili güncel bilgiler paylaşıldı.
Netova Genel Müdürü, Ergün Kalıç’ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte, daha sonra söz alan Avnet IBM Teknik Danışmanı Mert Han Yağcı, IBM Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Çözümleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirdi. Etkinlikte ayrıca bazı yazılım üreticilerinin yetkilileri de çözümleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirdi. Netova, B&B Bilişim Bilgisayar’ın iştiraki olarak 2008 yılında Gaziantep bölgesini de içine alan bir bölgeye hizmet vermek amacıyla Kahramanmaraş’ta kuruldu. IBM çözüm ortağı olarak çok önemli başarılara imza atmış olan Netova, 2012 yılından itibaren şirket merkezini Gaziantep’e taşıdı.
ETİKETLER : Sayı:864
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN