Bilişim Dünyası 28 TEMMUZ 2016 / 10:10

Avnet, çözüm uzmanlığında desteğini artırıyor

Avnet, Inc., dünya çapında yazılım destekli teknolojilerde büyümeyi hızlandıracak bir çözüm uzmanlığı yaklaşımı açıkladı. Avnet; bulut, bilişsel bilgi işlem, veri analizleri, nesnelerin interneti (IOT), mobilite, güvenlik ve kurumsal ağ alanlarından iş ortaklarını güçlendirmek üzere 450'den fazla çözüm uzmanını görevlendirdi.
 
Uzman iş birimleri:
 
Veri Merkezi Çözümleri
Bulut Çözümleri
Güvenlik ve Kurumsal Ağ Çözümleri
Veri Analizi, Bilişsel Bilgi İşlem ve IOT Çözümleri
Mobilite Çözümleri 
Bunların yanı sıra EMEA bölgesinde ve Kuzey ile Güney Amerika'da, Avnet tedarikçileri aracılığıyla sunulan bir teklif portföyü ile birlikte esnek eğitim çözümlerine odaklanan altıncı bir uzman iş birimi olarak Eğitim Hizmetleri vardır.
Uzman iş birimleri, yapı bakımından küresel olarak birbirlerine benzer ancak yürütmeyi hızlandırmak ve Avnet'in portföyü ve teknik yetenekleriyle ilgili yerel iş ortağı gereksinimlerine ayak uydurmak için bölgesel olarak yönetililecekler. Avnet, yeni çözüm uzmanlığı yaklaşımının bir parçası olarak, ister tek bir teknolojiye odaklanmış, ister birden fazla teknolojiden oluşan çözümler gerektirsin, tüm iş ortaklarına özel uzmanlık sunuyor olacaklar. Avnet'in kanal ekosistemine dahil olanlar, Avnet Cloud Marketplace ve Avnet'in yenilikçi IOT işbirlikleri gibi, yeni nesil teknolojilerle bağlantılı daha fazla özel araçlar, hizmetler ve çözümler görebilecektir.
ETİKETLER : Avnet

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics