Bilişim Dünyası 19 ŞUBAT 2016 / 15:49

Avnet, EMEA bölgesi kaynak firma olarak seçildi

Dünyanın önde gelen teknoloji dağıtıcısı Avnet, Inc. müşterilerine vCloud Air üzerine kurulu servislerin yönetimi hizmetini sunmak isteyen VMware vCloud® Air™ Network Hizmet Sağlayıcıları için kaynak firma olarak seçildi.  VMware Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcısı (Managed Service Provider - MSP) modeli, vCloud Air Network Hizmet Sağlayıcılarının Avnet gibi kaynaklarla mevcut ilişkilerini korurken, VMware vCloud Air satışıyla yeni bir gelir kaynağı elde etmelerini sağlıyor. Programa dahil olan VMware vCloud® Air™ Disaster Recovery ürünü de Servis Sağlayıcıların, veri merkezi arızası durumunda müşterilerinin işlerinin devamını sağlarken kamu, özel ve hibrit bulutlar arasında iş yüklerinin kolayca taşınması özgürlüğünü veriyor.
Bu duyuruyla Avnet, EMEA bölgesindeki vCAN Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcıları programının lider kaynak firması haline geldi. Avnet aynı zamanda Türkiye’de vCAN MSP’ler için tek kaynak distiribütör.
Müşterilerin hali hazırda mevcut veri merkezlerinde kullandıkları VMware teknolojisini kullanan VMware vCloud Air Network Servis Sağlayıcıları, yönetilebilir hizmetlerle birlikte müşterilerine güvenilir ve emniyetli kamu ve hibrit bulut hizmetlerini sunarak işlerini büyütme süreçlerini hızlandırabilir.
VMware vCloud Air Network daha dazla hizmet esnekliği, global bulut hizmetleri için daha fazla seçenek ve dünya çapında 100’den fazla ülkede lokal VMware vCloud Air Network Servis Sağlayıcısı imkanlarıyla müşterilerinin hizmetinde. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN