Bilişim Dünyası 04 ŞUBAT 2015 / 13:33

Avnet, küresel distributör seçildi

Avnet, Inc. şirketinin bir faaliyet birimi olan Avnet Technology Solutions, kanal ortaklarına bundan böyle EMC’nin yeni EMC® VSPEX® BLUE hiper birleşik altyapı çözümünü sunacağını açıkladı. Bu sayede kanal ortakları, KOBİ, orta ölçekli ve kurumsal müşterilerine bir hiper birleşik altyapının avantajlarını kendi ihtiyaçlarına uygun fiyat düzeyleriyle ve ölçeklerde sağlayan yeni çözümleri tasarlayabilecek ve uygulayabilecekler. EMC VSPEX BLUE hiper birleşik altyapı sistemi müşterilere Avnet’in Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Karayipler, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki son derece yetkin kanal topluluğu aracılığıyla sunulacak.

Basitlik gözetilerek üretilen ve tasarlanan EMC VSPEX BLUE uygulaması, tam otomatik yapılandırma, tek tıklamalı kademesiz ölçeklenme ile yamalar ve güncellemeler sırasında sıfır sistem aksama süresi sunuyor. VSPEX BLUE uygulamasının ölçeği ve basitliği sayesinde uygulanması için komple bir bilişim ekibi gerekmediğinden, bu ürün, örneğin kamu, eğitim, teknoloji ve sağlık hizmetleri sektörü gibi çeşitli sektörlerden orta ölçekli müşteriler, bulut hizmeti sağlayıcıları ve uzak ve şube ofisleri için ideal.

Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren yaptığı açıklamada “Hiper birleşik uygulamalar hızla pazar payı kazanıyor ve bu yeni çözüm, orta ölçekli müşterilerden, bulut hizmeti sağlayıcılardan ile uzak ve şube ofislerinden gördüğümüz talebe hitap edecektir. EMC, bu müşterilerin özgün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış özgün bir hiper birleşik altyapı çözümü yaratmıştır ve ortaklarımıza bu pazar kesimine doğru ölçekte esnek bilişim altyapısıyla hitap etme fırsatını vermiştir. Avnet’in VSPEX BLUE kapsamındaki montaj, entegrasyon, lojistik ve servis desteğini vermesi sayesinde, ortaklarımızın pazara sürüm süresini kısaltabileceğiz.”dedi.

 
ETİKETLER : Avnet EMC

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN