Bilişim Dünyası 06 HAZİRAN 2011 / 20:33

Avnet, Marketplace’in hizmete açıldığını duyurdu

Avnet’in EMEA Bölgesi’ndeki Telsiz Mobilite bölümü iş ortakları, değer katan iş ortakları, yazılım geliştiriciler ve ilgili tedarikçilerine Motorola donanım geliri elde etmesine yardımcı olacak yeni internet sitesi Marketplace’in hizmete açıldığını duyurdu.
Marketplace İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Benelüks  ve Türkiye’de kullanılabilecek.  Marketplace’de yer almak ve sitede bulunmanın getirdiği sipariş alma fırsatlarından faydalanmak için, iş ortaklarının önce kayıt yaptırması ve Avnet sertifikalı iş ortağı olmaya hak kazanması gerekiyor. Sertifikalı iş ortağı olmanın koşulları arasında, iş ortağının yerel dilde teknik destek sunabilmesi ve güncel Motorola sertifikasyonlarına sahip olması yer alıyor. Bir iş ortağının uygunluğu  Avnet tarafından onaylandıktan sonra, kendisine internet sitesinde ve pazarlama araçlarında kullanabileceği  Avnet Sertifikalı İş Ortağı logosu verilecek. Bu logo, son kullanıcılara BT çözümlerinin uygulanmasıyla ilgili olarak Marketplace’de yer alan iş ortaklarına güven ve rahatlıkla yaklaşma olanağı verecek.
Marketplace’e katılmak için kayıt yaptıran her iş ortağı, uzmanlaştığı müşteri odaklı pazarlar ve sattığı ürünlerle ilgili bilgiler dahil olmak üzere, kendi dilinde özel bir şirket profil sayfası oluşturabilecek. Buna ek olarak, iş ortakları profillerine broşür ve örnek çalışmalar yükleyebilecek ve kendi internet sitelerine bağlantı oluşturabilecekler.  Son kullanıcıların iş ortağına doğrudan ulaşabilmesi için, özel bir bilgi istek formu sunulacak. İş ortaklarına, internet sitelerine yönlendirilen tıklamalar ve gönderilen bilgi istek formları dahil olmak üzere, site trafiği ve profil sayfalarına yapılan ziyaretlerle ilgili düzenli istatistikler verilecek.
ETİKETLER : Sayı:824

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics