Bilişim Dünyası 24 NİSAN 2013 / 14:20

Axis’in yeni dağıtıcısı belli oldu

Axis Communications ME, bugün Türkiye’de Axis çözümlerini satacak olan Mevision ile (münhasır olmayan) bir dağıtıcılık anlaşması yaptıklarını açıkladı. Anlaşma şartlarına göre Mevision, Axis ürünlerinin geniş bir sistem bütünleştiricileri yelpazesine dağıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirecek.

İstanbul’da gerçekleştirilen distribütörlük anlaşmasının resmi duyurusunda konuşan Axis ME Orta Doğu Bölge Satış Müdürü Baraa Al Akkad konuyla ilgili: “Mevision ile imzaladığımız dağıtıcılık anlaşmasını açıklamaktan büyük kıvanç duyuyorum. Türkiye, yüksek büyüme potansiyeliyle Axis için çok önemli bir pazar. Türkiye pazarı, analogdan ağ videoya doğru olan büyük geçişle ortaya çıkan yüksek bir ağ video gözetim sistemleri talebine sahip dinamik bir pazar. Mevision, Türkiye pazarında bilinen ve köklü bir isim olan Axis markasının büyümesi ve gelişmesi kapsamında bizim için bariz bir seçimdi” dedi.

Mevision İş Geliştirme Müdürü  Onur Bayındır konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Axis ME ile imzalamış olduğumuz dağıtıcılık anlaşmasından çok mutluyuz ve inanıyoruz ki birleşen uzmanlığımız ve pazarın olumlu durumu sayesinde Türk ağ video çözümleri pazarında önemli bir etki yaratacağız. Güvenli ağ video sistemlerinde küresel bazda lider ve analogdan sayısal video gözetim sistemlerine geçişte itici güç olarak biz, Axis Communications’dan daha kalifiye ve deneyimli bir ortak ile çalışamazdık.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN