Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2011 / 19:20

Axoft, Acronis’in Türkiye dağıtıcısı oldu

Yazılım dağıtıcısı Axoft, fiziksel, sanal ve bulut ortamları için kullanımı kolay yedekleme ve kurtarma çözümleri üreticisi Acronis ile yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı. Bu yeni ortaklık ile Axoft, Acronis’in Türkiye’deki kanal ağının geliştirmesi, bilinirliğini artırılması ve pazar payını yükseltilmesi konularında önemli gelişmeler hedefliyor. Axoft bu anlaşma ile yedekleme ve kurtarma çözümleri portföyünü tamamlıyor. BT dağıtıcılığı konusunda uzman olarak tanınan Axoft, kendisini iş ortaklarına yüksek kaliteli eğitim imkanları sunan bir servis sağlayıcı olarak da konumlandırıyor.  Bu sayede Axoft çok yakın bir gelecekte Acronis Certified Engineer (ACE) eğitim programları sunan bir Acronis Academy Certified Trainer olmayı hedefliyor.
Axoft Türkiye Bölge Direktörü Kağan Güngör, Axoft için, Acronis anlaşmasının çok önemli olduğunu ve ortaklaşa değerli sonuçlar yaratmak için gerekeni yapmaya hazır olduklarını belirtti. Acronis’in Türkiye’deki profesyonel BT ortamında iyi tanınan bir marka olduğunu ifade eden Güngör, bu bilinirliği artırmak ve kanal ağını geliştirmek için ellerindeki tüm imkânları kullanacaklarını ekledi.
“Axoft ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu yeni ortaklığın bize dağıtım kanalımızı güçlendirme ve pazar payımızı artırma konularında önemli bir ivme sağlayacağına inanıyoruz” diyen Acronis Güney Avrupa Genel Müdürü David Junca sözlerini şöyle sürdürdü: “Axoft bayilerine Acronis Akademisi sertifika programı sunarak, hem yedekleme ve kurtarma çözümleri konusundaki bilgi birikimlerini artırma hem de iş geliştirme konusunda katma değer yaratabilecek bir eğitim fırsatı verecektir. Diğer tarafta bu ortaklık, kullanımı kolay ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümlerimiz sayesinde Türkiye pazarındaki sanallaştırma ve bulut servislerinin yaygınlığını da geliştirmemize olanak sağlayacaktır.”
ETİKETLER : Sayı:808

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics