Bilişim Dünyası 25 MART 2014 / 16:58

Azim, motivasyon ve tasarım

Anahtar kavramları Azim, Motivasyon ve Dizayn olan AMD Ortak Programı, küresel kanal ortaklarını ödüllendiriyor.Tümüyle şeffaf, somut tanımlanmış kademeler şeklinde tasarlanmış olan program, mali işler, erişim, pazarlama, tavsiye/takdir, teknik ve maddi menfaatler gibi olanaklar sağlıyor
AMD, global kanal ortaklarını güçlendirmeyi ve ödüllendirmeyi hedefleyen yeni AMD Ortak Programı’nın resmen başladığını duyurdu. Programın köşe taşları, AMD’nin adından hareketle Azim, Motivasyon ve Dizayn olarak belirlendi. Geliştirilmiş AMD Ortak Portalı, ortaklara güvenli web ortamı üzerinden güncel bilgiler sunarken, kanal ortaklarının büyümesini ve gelişmesini AMD’nin geniş, sektör lideri teknoloji portföyüyle destekliyor.
AMD Ortak Programı, belirlenmiş olan ölçütler çerçevesinde dağıtıcılık, sistem üreticisi, perakendeci ve elektronik satış mağazası gibi üyelerini Elite, Premier, Provisional Premier ve Select kademelerine ayırıyor. Bir üst kademeye yükselen ortaklar, daha geniş menfaatlere hak kazanıyor. Sonuna kadar AMD’ci olan etkili ve kararlı sistem üreticilerine bundan böyle “Hero Builder” nişanı da verilecek. Hero Builder nişanına sahip olanlar, bulundukları kademeye göre ek menfaatlerden yararlanırken AMD’nin belirli teknolojilerine erkenden erişme imkanı bulacak.
“Yeni AMD Ortak Programı, kurgulama ve şeffaflık konularında ciddi ilerleme gösteriyor” diyen TigerDirect Pazarlama Yöneticisi Michael Amkreutz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geliştirilen ortak portalının, ürün bilgisine erişimin ve AMD’nin destek ekiplerinin son derece değerli olduğunu düşünüyorum. Bu program, AMD ile yakın ilişkilerimizi daha da güçlendirme potansiyeline sahip.”


AMD Kanal Satış Yöneticisi Roy Taylor, “Kanal programımızı Amy McFarland’ın liderliğinde gözden geçirdik ve önemli iyileştirmeler yaptık. Artık yeni AMD’yi yansıtan ve dünya çapında kanal ortaklarımızı şaşırtarak sevindirecek bir programımız olduğuna inanıyoruz.”

"Yeni AMD Ortak Programı’na kaydolan ortaklar, çeşitli satış araçları, pazarlama kaynakları, ürün eğitimleri, spot videolar, ürün incelemeleri ve haberleri, yeni sürücüler ve benzeri kaynakların yer aldığı güvenli AMD Ortak Portalı’na erişme hakkı kazanıyor. Bu kaynaklar, kanal ortaklarının AMD satışlarını arttırmalarını hedef almakta" dedi.

“AMD tarafından ‘Hero Builder’ nişanı ile ödüllendirilmek bize büyük heyecan verdi” diyen MAINGEAR Kurucu ve CEO’su Wallace Santos  Gerek AMD’nin bize verdiği onay, gerekse ürünlerimizin üstünlüğü, işlerimizin ve kârlılığımızın artmasına yardımcı olacak” dedi.
"Ortaklar arasında Elite kademede yer almak bize büyük fayda sağlıyor” diyen IBUYPOWER Kurucu Ortağı ve Başkan Yardımcısı Darren Su ise şöyle konuştu: “Daha gelişmiş ürün yol haritalarına, eğitim araçlarına ve tanıtım ortaklıklarına sahip olmak, akıllı ticari kararlar vermemizi ve müşterilerimize daha çok değer sunmamızı kolaylaştırıyor."

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN