Bilişim Dünyası 09 KASIM 2015 / 04:00

Bankacılıkta üç boyut avantajı

Akbank Direkt; yeni iPhone 6s ve 6s Plus akıllı telefonlarının 3D Touch özelliğini, cihazın piyasaya sürülmesiyle eş zamanlı olarak bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak müşterilerinin kullanımına sundu. Akbank müşterileri, iPhone 6s ve 6s Plus akıllı telefonlarının 3D Touch özelliğini kullanarak, ödeme, para çekme ve transfer işlemlerine tek bir dokunuşla daha hızlı başlayabilecek. Akbank Direkt Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, mobil bankacılık alanındaki çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini vurgulayarak, şu bilgileri verdi:
"Apple’ın yeni geliştirdiği 3D Touch teknolojisini bankacılık sektöründe Türkiye’de ilk kez uygulamaya geçiren bankayız.  Müşterilerimiz para çekme, para gönderme ve ödeme işlemlerini tek bir hareketle her zamankinden daha hızlı yapabilecekler.”
 
ETİKETLER : 1045

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN