Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2012 / 16:20

Bankaların çehresi, video ile değişiyor

NCR, video bankacılık çözümleri alanında çalışmalar yürüten Utah merkezli uGenius Technology’ye stratejik yatırım yaparak, şirketin azınlık hisselerini satın aldı. Bu işbirliği; müşterilerin çevrimiçi, uzaktan erişimli vezneyle konuşabildiği ve bankacılık işlemlerini yürütebildiği ilk ATM’lerin üretimi çalışmalarını içeriyor. 2011 yılında bu başlıkta yapılan işbirliği ile banka şubeleri daha uzun süre açık kalabiliyor ve müşterilerine daha fazla hizmet sunabiliyor.
NCR APTRA Interaktif Vezne, uGenius’ın tüketicilere vezne işlemlerini canlı, uzaktan erişimli bir veznenin yardımıyla yürütebilme olanağı tanıyan video bankacılık teknolojisinden yararlanıyor.
ETİKETLER : Sayı:858
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN