Bilişim Dünyası 11 NİSAN 2010 / 18:00

Basın Odası’nın yeni sürümü hizmet vermeye başladı

Halkla ilişkiler ajansları ve iletişim faaliyetlerini kendi bünyesinde yürüten şirketlerin basın listesi ve basın bülteni gönderimi ihtiyaçlarını karşılayan BSNODS (Basın Odası), yeni sürümünün kullanıma açıldığını duyurdu. Üyelerine, Türkiye genelinde yayınlanan yayınlar ve bu yayınlarda çalışan binlerce basın mensubunun görev, e-posta ve diğer iletişim bilgilerini internet üzerinden sunan BSNODS, 2.0 sürümü ile üyelerin, güncel veritabanında oluşturulan basın listelerindeki basın mensuplarına, bültenlerini yüksek çözünürlüklü onlarca görselle birlikte kişiye özel olarak gönderebiliyor.
Bilgiodası Veritabanı İletişim Platformu’nun kurucusu ve Genel Müdürü Aydın Sün, iletişim ajanslarının basın bültenlerini sağlıklı bir şekilde basın mensuplarına ulaştıramadıklarını belirtiyor. Ayrıca basın bültenleri ile gönderilen görsellerin boyutlarının da istenen kadar büyük olamaması sorununa da değinen Sün, ilk sürümden itibaren tüm bu sorunlara pratik ve ekonomik bir çözüm sunulduğunu da sözlerine ekliyor.
ETİKETLER : Sayı:766

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN