Bilişim Dünyası 28 AĞUSTOS 2016 / 09:10

Basistek’in hedefleri küresel

2009 yılından bu yana bilgisayar ve yazılım mühendislerinden oluşan kadrosu ile geniş bir müşteri kesimine katma değerli hizmetler sunan Basistek, Hewlett-Packard Enterprise’ın Türkiye’deki en büyük ölçekli yazılım iş ortağı statüsünde liderliğini koruyor. Şirket, 1979 yılında kurulan ve Suudi Arabistan merkezli olup Çin, Türkiye, Mısır, Güney Kore, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet gösteren Nesma Holding ile 2012 yılında şirket evliliği yaparak, çok uluslu projelerle sürdürülebilir büyüme hedefine yönelik ciddi adımlar atmaya da devam ediyor.
HPE Software Platinum İş Ortağı olan Basistek, Türkiye’de elde edilebilecek en yüksek iş ortağı seviyesine sahip ve BT alanında Türkiye’de ve çevre ülkelerde birçok markanın danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyor. Basistek’in hizmet alanları arasında HPE Yazılım Ürünleri Danışmanlığı, Kimlik Yönetimi (IDM), Veri Merkezi Altyapı Yönetimi, Yazılım Geliştirme ve Teknoloji Danışmanlığı yer alıyor.
Oracle Gold Partner da olan Basistek, IDM ile kimlik ve erişim yönetim sistemleri, uygulama güvenliğine yönelik politikaların uygulanmasını sağlayan araçların çözümlerini gerçekleştirirken, veri merkezi altyapı yönetimi konusunda Commscope’un iTracs çözümü de hizmet alanları arasında.
 
ETİKETLER : Basistek 1086

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN