Bilişim Dünyası 29 EKİM 2017 / 14:49

Bayilerin birikimi daha da artırılıyor

Eray Teknoloji, bayilerini Boylam Yazılım eğitimi için bir araya getirdi. Şirkete yeni katılan bayilerin çoğunlukta olduğu toplantıyla katılımcılar hem Eray’ı hem de ürünlerini daha yakından tanıdı. Geçtiğimiz günlerde Ankara merkez ofisinde çoğunluğunu yeni bayilerin oluşturduğu bazı bayilerini bir ayara getiren Eray Teknoloji, düzenlediği toplantıda iki gün boyunca Boylam Yazılım ve Mettler Toledo bPlus terazi eğitimleri verdi. Toplantı ile ilgili Eray Teknoloji Bayi Satış Müdürü Alaattin Sayar, şu değerlendirmeyi yaptı:
“Amacımız; yeni bayilerimizi Eray’la daha yakından tanıştırmak, Boylam Yazılım satan tüm bayilerimizi programımızla ilgili daha yetkin hale getirmek oldu. Yazılımın gelişen modüllerini uygulamalı olarak gösterirken, satış tarafında bayilerimizin elini güçlendirme odaklı çalışmalar yaptık. Bayilerimiz yalnızca yazılım satışıyla kalmayacak, bizimle olan ticaretlerini geliştirecekler. Boylam Yazılım’ın yanı sıra Mettler Toledo terazimizin stoklarımıza giren son ürünü bPlus hakkında da bilgi verdik. Ana hedefimiz; bayiler tarafında ticaretimizi artırmak, bayilerimizle bağlarımızı güçlendirmek. Toplantılarımız yakın zamanda İzmir’de devam edecek.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN