Bilişim Dünyası 05 ARALIK 2013 / 11:17

Bayinet’te yenilikler ele alınıyor

Penta Teknoloji, bilişim alanındaki B2B sitesi Bayinet ’in yeniliklerini bölgesel toplantılarla bayilerine tanıtıyor. 7 bin 500’ün üzerinde bayiye sahip, 150’yi aşkın dünya markasının Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta; Bayinet’i geliştirdi. Site, iş ortaklarının daha az zamanda, daha çok verim alabilmelerini, işlerini kolaylaştırıp, daha kârlı olmalarını hedefliyor.

Penta Bayinet yenileme projesi ile, sektörde prestijin anahtarı olarak bilinen Interactive Media Awards tarafından B2B kategorisinde “Outstanding Achievement” ödülünü de aldı. Penta Teknoloji, yenilenen B2B sitesi Bayinet aracılığıyla bayilerine; Teklife Var Mısın?, Outlet Market, Bayilere Özel Kampanya Modülü, Son Kullanıcı Ödeme Seçeneği, BKM Express, Sevkiyat Araç Takip, Projelerim, OPG, Bilgisayar Yapılandırma Sihirbazı, Sunucu Yapılandırma Sihirbazı, Gelişmiş Ürün Arama Özellikleri, Detaylı Raporlama Seçenekleri gibi birçok yenilik ve kolaylık sunuyor.

Tüm bu yenilikleri ve gelişmeleri paylaşabilmek, yenilenen sistemi uygulamalı olarak anlatabilmek için Kasım ayı içerisinde üç farklı bölgede, iş ortaklarına yönelik toplantılar gerçekleştirildi. Toplantılar aracılığı ile Bayinet’in yeni özellikleri tanıtılırken, uygulamalı olarak iş ortaklarının platform deneyimlemeleri sağlandı.

Öte yandan, Marmara Bölgesi iş ortakları için düzenlenecek olan İstanbul toplantısı ise; Aralık ayında gerçekleştirilecek.

 
ETİKETLER : Penta Teknoloji

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN