Bilişim Dünyası 04 TEMMUZ 2013 / 16:34

Bayinet yenileme projesi ödüllendirildi

Birçok kriterde başarı sağlayarak Interactive Media Council tarafından ödüllendirilen Penta, B2B kategorisindeki yetkinliğini kanıtladı.

Web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirleyip başarılı çalışmaları seçerek ödüllendiren Interactive Media Awards tarafından Penta - Bayinet yenileme projesi, B2B kategorisinde “Outstanding Achievement” ödülüne layık görüldü. Tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi çeşitli kriterlerin göz önüne alındığı ödüller, sektörde önemli bir prestijin ahantarı olarak biliniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Penta BT Direktörü Yasemin Budak, ‘’Sektörün ilk B2B sitesi olan Bayinet, son teknolojileri içeren yeni yüzüyle iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmiştir. Geliştirme çalışmalarımıza da iş ortaklarımızla oluşturduğumuz ortak akılla devam ederek sektördeki öncülüğümüzü sürdüreceğiz’’  dedi.

Bir süre önce Yıldız Holding’in desteğini de alan Penta, 150’yi aşkın markanın Türkiye’ye getirilmesini sağlıyor.
ETİKETLER : Bayinet Penta

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN