Bilişim Dünyası 29 TEMMUZ 2011 / 15:58

BBS’den ’’Sosyal CRM Uygulaması’’ tanıtım toplantısı

BBS, ürün gamına Microsoft Dynamics CRM 2011 üzerinde geliştirdiği ’’Sosyal CRM Uygulamasını’’ kattığını açıkladı. Microsoft Türkiye Ofisi’nde gerçekleştirilen ’’Sosyal medyaya kendi CRM’iniz üzerinden ulaşmaya ne dersiniz?’’ adlı tanıtım toplantısına çeşitli sektörlerin pazarlama, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim departmanlarından birçok çalışan katıldı. İlginin yoğun olduğu etkinliğin açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Ürün Müdürü Barış Taptık yaptı. Taptık, Dynamics CRM ile ilgili en son gelişmeleri aktarırken, BBS Genel Müdürü
Bekir Alp Sayın BBS’nin proje ve sektör tecrübeleri hakkında önemli bilgiler verdi. BBS Microsoft Yazılım İş Geliştirme Yöneticisi Ertuğrul Çoruh’un ’’Türkiye ve dünyada sosyal CRM’’ konulu sunumunun ardından, toplantı BBS CRM Danışmanı Bora Karadağ’ın gerçekleştirdiği canlı demo ile sona erdi.
ETİKETLER : Sayı:832

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN