Bilişim Dünyası 04 ARALIK 2011 / 14:05

BBS’nin yeni ürünü FollowX’ tanıtıldı

Daha etkin pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, hedeflediğiniz doğru müşterilere ulaşarak sonuçlarını daha hızlı görmek ve aynı zamanda etkin bir iletişim kurarak müşteri memnuniyetini artırma başlıkları Bilgi Birikim Sistemleri tarafından gerçekleştirilen yeni FollowX’in tanıtım toplantısında konuşuldu. Geçtiğimiz hafta Radisson Blu Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen ‘’Sosyal medya FollowX ile elinizin altında’’ adlı toplantıya çeşitli sektörlerin pazarlama, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim departmanlarından birçok çalışan katıldı. Toplantının açılış konuşmasında BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın sosyal medyanın önemi ile ilgili bilgiler aktarırken, BBS Microsoft Yazılım İş
Geliştirme Yöneticisi Ertuğrul Çoruh ‘’Sosyal medya FollowX ile elinizin altında’’ konulu sunumunu gerçekleştirdi. Toplantı BBS CRM Danışmanı Bora Karadağ’ın gerçekleştirdiği canlı demo ve Microsoft Türkiye CRM Ürün Müdürü Barış Taptık’ın konuşması ile sona erdi.
ETİKETLER : Sayı:848

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN