Bilişim Dünyası 28 KASIM 2015 / 14:56

BBS’ten veri depolama etkinliği

BBS, 12 Kasım’da Raffles’ta VMware, AVNET ve EMC ile gerçekleştirdiği etkinlikte pek çok BT yöneticisini bir araya getirerek veri depolama ve yedekleme ürünleriyle ilgili tanıtım gerçekleştirdi. “Teknoloji konuşmaya davetlisiniz” sloganının kullanıldığı etkinliğin açılış konuşmasını Bilgi Birikim Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Levent Kargı yaptı.
EMC Kıdemli Sistem Mühendisi Bahadır Kızıltan veri koruma ile yedekleme teknolojileri hakkında detaylı bilgi verirken VMware İş Geliştirme Müdürü Ayhan Turan ağ ve depolama sanallaştırma hakkında konuştu. Ufak bir kahve arasının ardından EMC Sistem Mühendisi Takım Lideri Aret Tunç depolamada flash sistemlerinden ve EMC All Flash System’den bahsetti. Son olarak AVNET Teknik Danışmanı Serkan Sevinçoğlu, mobil cihaz yönetimi ve Airwatch hakkında bilgi verdi.
ETİKETLER : 1048
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN