Bilişim Dünyası 29 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Belarus’un hızlı büyüyen mobil operatöründe Telenity çözümü

Telekomünikasyon şebekeleri için yeni nesil katma değerli servisler, mesajlaşma, servis sunumu ve mobil pazarlama çözümleri geliştiren Telenity yaptığı açıklamada, Belarus’un en hızlı büyüyen mobil operatörlerinden Life:)’ın Telenity ürünlerinden Canvas SMSC Kısa Mesaj Servis Merkezi’ni mesajlaşma altyapısını yenilemek için tercih ettiğini açıkladı. “Telenity ile SMSC ve MMSC çözümlerinde işbirliği yapmak Life:)’a mesajlaşma katma değerli servisleri alanında güç ve rekabetçi avantaj kattı,” diyen Life:) Belarus Ürün Bölümü Yöneticisi Gökboru Sibik sözlerini “Telenity ile olan işbirliğimizi artırmaktan çok memnunuz. Bu sayede hizmetlerimizi geliştirip, müşterilerimizin bizden beklediği yenilikçi servisleri piyasaya zamanında sunmaya devam edeceğiz” şeklinde sürdürdü.
“Konuşmadan sonra, mobil gelirlere en büyük katkıyı sağlayan mesajlaşma, tüm operatörler için muazzam bir büyüme potansiyeli barındırıyor” diyen Telenity’nin Doğu Avrupa ve CIS Bölgeleri için Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Kocatürk ise şunları söyledi: “Yeniliğe ve maliyet verimliliğine odaklı gelişmiş mesajlaşma ürün grubumuz, mobil operatörlerin mesajlaşmanın potansiyelini bugünden ortaya çıkartmalarını ve gelecek için güvenilir bir temel kurmalarını sağlamayı hedefliyor. Life:) Belarus’a hizmet verdiğimiz ve onların piyasaya yeni mobil katma değerli servisler sunmaya devam ederken mesajlaşma iş alanlarını ölçeklendirmelerine yardımcı oluyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:786

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN