Bilişim Dünyası 17 AĞUSTOS 2015 / 01:33

berqNET Firewall’un dağıtıcısı Penta oldu

Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri tarafından Türkiye’de geliştirilen güvenlik duvarı (firewall) çözümü berqNET’in distribütörlüğünü Penta Teknoloji üstlendi. Penta Satış Pazarlama Direktörü Necmi Ön, ürün gamını zenginleştirme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını anlattı ve şunları söyledi:

“Hedefimiz doğrultusunda bilgi güvenliği alanında birçok markayla yer almak bizim için önemli. Logo Siber Güvenlik ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla bu alanda konumumuzu genişletmeye devam ediyoruz. Dağıtım alanındaki birikimimiz ve Logo Siber Güvenlik’in uzman kadrosu ve Ar-Ge tecrübesinin bir araya gelmesiyle başarılı projelere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Logo Siber Güvenlik Genel Müdürü Dr. Murat Apohan da, berqNET siber güvenlik çözümünün, Logo Yatırım Holding’in 30 yıllık ürün geliştirme tecrübesinden güç alan bir yapı olduğunu belirterek, “Penta ile yaratacağımız sinerji ve sunacağımız hizmetler sayesinde, bayi ve müşterilerimizle beraber büyük başarı yakalayacağımıza olan inancım tam” yorumunu yaptı.

 
ETİKETLER : 1034

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics