Bilişim Dünyası 02 TEMMUZ 2012 / 11:31

BI Technology, QlikView kullanıcılarını buluşturdu

İş zekâsı konusunda çözümler sunan QlikTech’in Türkiye dağıtıcısı BI Technology Ankara Shreaton’da Türkiye’nin önde gelen kurumlarındaki QlikView kullanıcılarını, İstanbul Barbaros Point Otel’de ise 20 farklı iş ortağını kahvaltı organizsayonu ile bir araya getirdi.
Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleşen konferansa, Türkiye’nin önde gelen kurumlarındaki QlikView kullanıcıları, yetkin iş ortakları ve iş zekâsı ihtiyaçlarına QlikView ile çözüm bulmayı planlayan kuruluşların yöneticileri katıldı.
QlikView Türkiye kullanıcılarından Türk Hava Yolları ve Kayserigaz sunumlarında kendi organizasyonlarında hayata geçen başarılı QlikView uygulamasını öncesi ve sonrası şeklinde kurumlarına sağladığı katma değerlerle aktardılar.
Yarım gün süren konferansta ayrıca QlikView11 sürümü ürün demosu ile ürün hakkında derinlemesine bilgi verilirken QlikView’in standart bir raporlama platformundan daha geniş bir yelpazeye sahip olduğunu gösteren harita, sosyal medya ve mobil sistemlerle bütünleştirmesine yönelik bir sunum da gerçekleştirildi. Sunumun hemen ardından konferans öğle yemeğiyle sona erdi.
İstanbul Barbaros Point Otel’de gerçekleşen etkinlikte ise BI Technology 20 farklı iş ortağını bir araya getirdi. Bu yıl ilk kez gerçekleşen iş ortakları toplantılarını belirli aralıklarla tekrarlamayı hedeflediklerini belirten BI Technology yetkilileri iş ortakları ekosistemiyle çalışma tarzına verdikleri önemi vurgulayarak “Türkiye’deki toplam 103 QlikView referansımızın ortalama yüzde 30’u iş ortaklarımız üzerinden gerçekleşti” diye aktardılar.
Kahvaltı organizasyonunda ayrıca QlikTech tarafındaki gelişmeler paylaşılarak QlikView’in çeşitli uygulamalar üzerinde nasıl kullanıldığına yönelik canlı bir demo sunumu gerçekleştirildi. Toplantı iş ortaklarından gelen soru, öneri ve görüşlerlerin paylaşıldığı etkileşimli bir ortamda sona erdi.
ETİKETLER : Sayı:878

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN