Bilişim Dünyası 09 EYLÜL 2012 / 15:13

Bilgi güvenliğinde kapsam farkı

Uluslararası finans dergisi Global Finance’in 13 yıldır düzenlediği “En İyi Internet Bankaları” araştırmasına göre Akbank, ‘Avrupa’daki En İyi Bilgi Güvenliği Girişimleri’ ödülünün sahibi oldu. İnternet üzerinden gerçekleşen bankacılık işlemleri ile bilgi güvenliğinin öneminin arttığını belirten Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, şunları söyledi:
“İnternet bankacılığında bilgi işlem güvenliği tüm işlemlerin, hesapların ve müşteri bilgilerinin güvenliğini kapsıyor ve uygulamaya koyduğumuz yeni teknolojilerle güvenliği hep en önde tutuyoruz. Global Finance tarafından ‘Bilgi Güvenliği Girişimleri’ kategorisinde,  ‘Avrupa’nın En İyi İnternet Bankası’ seçilmekten dolayı mutluyuz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN