Bilişim Dünyası 07 MAYIS 2011 / 02:58

Bilgi Üniversitesi’ne Sistaş desteği

İstanbul Bilgi Üniversitesi, kapsamlı bir iletişim projesi için Sistaş’la işbirliği yapıyor.

Üç farklı merkezde eğitim faaliyetlerini sürdüren İstanbul Bilgi Üniversitesi, yeni bir iletişim projesi için kolları sıvadı. Bu konuda Sistaş ile bir
çalışma başlatan İstanbul Bilgi Üniversitesi; mevcut teknoloji altyapısını yeni nesil IP tabanlı Alcatel-Lucent PABX’lerle değiştirecek, çağrı merkezini de Genesys CTI ve Microsoft Dynamics CRM lisanslarını kullanarak geliştirecek.
Proje kapsamında yenilenecek olan telefon sistemi ve çağrı merkezi altyapıları, CRM çözümü ile bütünleşik çalışacak. Böylece öğrencilerin her aşamada üniversite ile hızlı ve doğrudan iletişim kurması sağlanırken, doğru ve zamanında karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleşecek.
Bu yapı ile anket modülü kullanılarak öğrencilerin talepleri toplanabilecek. Ayrıca telefona ek olarak, e-posta, sohbet ve web paylaşımı ile de
öğrenci ve velilerin çağrı merkeziyle irtibatı sağlanacak.
ETİKETLER : Sayı:820
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN