Bilişim Dünyası 02 EKİM 2016 / 10:30

Bilgi ve teknoloji platformu Logosphere başlıyor

Logo Yazılım’ın 5 yıldır aralıksız düzenlediği bilgi ve teknoloji platformu Logosphere, 5 Ekim 2016 Çarşamba günü Wydham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirilecek. Logo, etkinlik kapsamında müşterileri, iş ortakları, sektör paydaşları ve Logo ürünlerini yakından tanımak isteyen iş dünyası profesyonelleriyle bir araya gelerek, ERP, CRM, perakende, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, mobil satış, iş akış yönetimi, iş analitiği, e-dönüşüm & e-business çözümleri hakkında bilgi verecek. Logo’nun sunduğu çözümlerle başarı yakalayan tanınmış markaların yetkilileri ise “Başarılı İş Uygulamaları” başlıklı oturumlarda deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. 
Logo bu yıl etkinlikte; kullanıcı dostu yenilenmiş arayüzü, kişiselleştirebilir özellikleri, kolay kullanım ve App in App teknolojisi ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunan 3 Serisi ERP ürünlerini ve web tabanlı yeni çözümlerini de tanıtacak.
Gelişen teknolojiler ve dijitalleşmeye ayak uydurmak isteyen yöneticilere, BT alanında çalışmalar yürüten akademisyen ve öğrencilere ve farklı mesleklerden katılımcılara açık olan etkinlikle ilgili ayrıntılara www.logosphere.com.tr adresinden ve Logo’nun sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor. 
ETİKETLER : Logo Yazılım Logosphere
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN