Bilişim Dünyası 02 TEMMUZ 2013 / 14:09

Bilgitaş Bilişim 500’de birinci

İnterpromedya tarafından yapılan 2012 yılı İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Çevre Birimleri Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi kategorisinde birincilik ödülünün sahibi Bilgitaş oldu.


Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan’a ödülü 24 Haziran 2013’de yapılan törende takdim edildi. Dünyanın önde gelen fotokopi, yazıcı ve dokümantasyon çözümleri üreticilerinden Japon Kyocera Document Solutions’ın Türkiye dağıtıcısı Bilgitaş ayrıca şirketlerin net satış gelirlerine göre sıralandıkları Bilişim 500 genel sıralamasında da yer aldı.


Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil konu ile ilgili, “Türkiye bilişim pazarına ilişkin ortaya koyduğu veriler ile sektörün en prestijli ödüllerinden birine sahip olmaktan dolayı çok gururluyuz. Bilgitaş ayrıca Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin araştırma sonuçlarına göre de Kyocera ürünleri ile 2012 yılı Türkiye fotokopi pazarı lideridir. Bilgitaş pazardaki başarılarını bağımsız kurumlarca yapılan araştırmalarda aldığı ödüller ile pekiştirmektedir" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics