Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2014 / 15:45

Bilişim sektörünün rehberi

Her ölçekte kurum ve kuruluş için bu dünyayı anlamak; o dünyadaki gelişime ayak uydurmak kaçınılmaz bir gereklilik. Bu noktada sektör bağımsız tüm şirketlerin, iyi bir rehbere ihtiyacı var.

Ceren Moral

BThaber Haber Müdürü

Bilişim sektörünün en eski yayınlarından biri olan ve benim de bir dönem yazı işleri ekibinde yer aldığım BThaber Gazetesi, kurum ve kuruluşlar için bu anlamda haber kaynağı olmanın ötesinde gerçek bir rehber niteliğini taşıyor. Bu güçlü yapının 1000. sayıya ulaşmış olması mutluluk verici.

Bence bu değerli yayının bugünlere gelmesinde en önemli etken, onun arkasında duran güçlü insan kaynağıdır. Bu insan kaynağı, 20 yıldır BThaber’in her hafta masalarımıza ulaşması için gece gündüz demeden, büyük bir özveriyle çalıştı; çalışmayı sürdürüyor. 1000. sayıya ulaşırken dünden bugüne yayında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. BThaber’in, sektörün önemli yayınları arasında olmayı sürdüreceğine inanıyorum.

 

 
ETİKETLER : 1000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN