Bilişim Dünyası 18 ŞUBAT 2016 / 09:38

Bilisim.tv ve Yıldız Teknopark’tan online bilişim eğitimleri işbirliği

Bireysel ve kurumsal segmente yönelik Windows, Android, Apple OS, Microsoft Office, Microsoft Office 365, Google Apps, Bilişim Güvenliği konuları hakkında online video eğitimleri sunan bilisim.tv sektöre hızlı bir giriş yaptı.

 Özellikle Microsoft Office eğitimleri konusunda çok fazla online video eğitime sahip olan bilisim.tv kurum çalışanlarının günlük iş yaşamlarında kullandığı uygulamalar için referans olma yolunda ilerliyor.
 
Bilisim.tv kurucu ortağı olan Can Akkaya, eğitim yatırımlarının şirket çalışanlarının gelişimi için öncelik verdiği fakat zaman-mekan kısıtlamaları nedeniyle sürdürülebilirlik sağlamakta zorlandığı bir konu iken, Bilişim TV’nin altyapısı sayesinde çalışanların kurum içi gelişimini sağlayacak eğitimleri almasına olanak sağladığını ve aynı zamanda yaygın bayi kanalı olan firmaların da  ihtiyaç duyduğu teknik eğitimleri ve satış eğitimlerini zaman-mekan kısıtlaması olmaksızın gerçekleştirebilen bir platform olduğunu belirti. Bu kapsamda Yıldız Teknopark ile bir iş birliğine başlayan bilişim.tv, Teknopark kapsamında bulunan firma çalışanlarına  özel tüm eğitimlerin kullanılması  konusunda anlaştı.
 
Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak bu işbirliği ile  teknopark bünyesindeki firmaların  ve startupların günlük iş hayatlarında sık sık kullanmakta oldukları uygulamaları daha verimli kullanmaları için bilisim.tv platformundan faydalandıklarını ve yapılan işbirlği ile ilgili geri dönüşlerin oldukça pozitif olduğunu belirtti. 
 
19 Eğitim Seti 57 Eğitim Kategorisi 579 Video Eğitim ile yayın hayatına başlayan bilisim.tv'ye www.bilisim.tv linkinden ulaşabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics