Bilişim Dünyası 03 MAYIS 2013 / 10:44

Bilişim Zirvesi’ne kayıt süresi uzatıldıEn eski kültürlerin ve yerleşimlerin beşiği Avrupa, Asya ve Afrika’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden “ICT Summit NOW” adını alan bilişim zirvesi,  bölgenin merkezi İstanbul’da, “Daha hiçbir şey görmediniz!” ana temasıyla, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde düzenleniyor. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek zirvenin, 1 Nisan’da başlayan erken kayıtları ise 15 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.

“İnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının dünyanın merkezine yeniden oturmasına istinaden “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adını alıyor. Yeni logosu, çarpıcı bir tema ve iddialı bir yaklaşım ile bu sene 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde ’nde gerçekleşecek.

Erken kayıt için son gün 15 Mayıs!

“ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” için 1 Nisan’da başlayan erken kayıtlar ise 15 Mayıs’a kadar uzatıldı. Zirve için bu sene iki katılım şekli belirlendi. Buna göre erken kayıt ücreti standart katılımcı için 250 Euro, VIP katılımcı için 500 Euro olacak. 16 Mayıs-23 Eylül tarihleri arasında başlayacak normal kayıt döneminde ise  ücretler standart katılımcı için 550 Euro,VIP katılımcı içinse  800 Euro olacak. Zirve zamanı (24-25-26 Eylül) yapılacak kayıt ücretleri ise standart katılımcı için 650 Euro, VIP katılımcı için 900 Euro olarak belirlendi. 

“Daha hiçbir şey görmediniz!” ana temasına sahip zirve, düzenlendiği 3 gün içerisinde farklı konularda forumlara ve konferanslara ev sahipliği yapacak. “Kavramlar/Yönelimler” başlığı altındaki konferanslar ve forumlar, farklı alanlarda bilişim teknolojilerinin geleceğine ışık tutacak. “Sektörel Konferanslar” başlığı altında sağlıktan, bankacılığa farklı sektörlerde bilişim teknolojilerinin kullanımına odaklanılacak. “Yaşamımızda Bilişim” adını taşıyan forumlarda ise günlük hayatımıza etki eden bilişim teknolojilerinden bahsedilecek.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ismini almadan önce ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ismiyle anılan organizasyon, 2009-2012 dönemi içerisinde ziyaretçi sayısı, her sene artarak toplamda 20 bine yakın kişiye ulaşmış, yerli ve yabancı toplamda 752 basın mensubu zirveyi takip ederken, bine yakın konuşmacı; konferans, forum ve oturumlarda sahne almıştı. Yine aynı dönem içerisinde 400’e yakın sponsor zirveye destek olmuştu.

 Geçen sene düzenlenen zirvede ise 6 bine yakın katılımcı iştirak etmiş, ulusal ve uluslararası basından toplam 155 basın mensubu zirveyi takip etmiş, 358 konuşmacı yer almıştı. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics