Bilişim Dünyası 23 EYLÜL 2014 / 17:36

Bilişim zirvesi için geri sayım başladı

Geçtiğimiz yıl adıyla, logosuyla ve iddialı yaklaşımıyla yenilenen Bilişim Zirvesi, Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirmeye hazırlanan içeriğiyle 30 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında 14’üncü kez gerçekleştirilecek.

İnterpromedya tarafından 2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olarak düzenlenmekte olan Bilişim Zirvesi’nin 14. “Özgür Konferanslar” temalı etkinliğine geri sayım başladı.

30 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla bu yıl yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu’nda yapılacağı zirvede katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecekler. Aynı zamanda, zirveyi destekleyen firmaların salonlarında birbirinden bağımsız konularda gerçekleşecek seminer, eğitim ve toplantılar sayesinde katılımcılar alanlarında özelleşme imkanı bulacaklar.

 Bu yılın konsepti “En İyilerden Özgür Konferanslar”

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14’ün bu yılki teması, “En İyilerden Özgür Konferanslar” olarak belirlendi. Zirvede bilişimi kullanan bütün sektörler kucaklanarak, deneyimli ve genç yöneticilerin görüşleri tartışmaya açılacak. Böylece yeni ve eskinin farkları keskin çizgilerle ortaya koyularak, vizyoner görüşler ziyaretçilere farklı bir yaklaşımla sunulacak.

Bilişim Zirvesi’ni destekleyen firmalar, iki gün boyunca Anadolu Oditoryumu’nda sunumlarını yaparken, aynı zamanda kendilerine ayrılan salonlarda gerçekleştirecekleri eğitimler, seminerler ve işbirliği toplantılarıyla tüm katılımcılara kendilerini tanıtma fırsatı bulacak.

 Birbirinden değerli konu ve konuklar zirvede buluşuyor

 Bilişim Zirvesi’nin bu yılki konukları arasında T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı DR. Tayfun Acarer, PTT Genel Müdürü Osman Tural, Kategori Mağazacılığı Dernek Başkanı Alp Önder Özpamukçu, Samsung Electronics Kurumsal Çözümler Direktörü Tansu Yeğen, Netaş CEO’su Müjdat Altay, ZyXEL A.Ş. Genel Müdürü Veha Tarhan, Ericsson A.Ş. Ülke Müdürü Ziya Erdem, Google Kurumsal Ülke Müdürü Önder Güler ve sektöre yön veren diğer birçok değerli isim yer alıyor.

Zirvede yer alacak diğer bazı konu başlıkları şöyle sıralanıyor:

- Kategori Mağazacıları Derneği sponsorluğunda gerçekleştirilecek Perakende Zirvesi etkinliğinde teknolojinin perakendeciliğe getirdiği fırsatlar konuşulacak.

- Zirve kapsamında Özgür Bilişim ve Açık Kaynak Kod konferansı gerçekleştirilecek.

- Mobil PR tarafından gerçekleştirilen e-ekonomi şenliği zirvede yer alacak.

- Teknolojik ilerlemenin gözlemlenmesi adına ideal bir platform oluşturmayı hedefleyen ICT Summit NOW DESIGN Awards ödülleri zirvede sahiplerini bulacak.

- Siber Güvenlik konulu konferansta siber tehditler ve yeni nesil suç organizasyonlarının davranış şekilleri masaya yatırılacak.

Ödüller ve sürprizler zirve katılımcılarını bekliyor

Bu yıl Bilişim Zirvesi’ne katılanlar, kayıt sırasında çekilişe katılarak birbirinden cazip hediyeleri kazanma şansı yakalayacak. Dağıtılacak hediyeler arasında ZyXEL ve Simet network ürünleri, Kaspersky güvenlik yazılımları, ASUS’tan aksesuar, Quadro tablet, mouse ve akıllı saatler yer alıyor.

Bilişim Zirvesi katılımcıları ayrıca Türkiye’nin en çok satan ileri düzey Excel eğitim kitabının yazarı Ömer Bağcı’dan Excel eğitimi alma fırsatı yakalayacak.

 Startup Istanbul 30 Eylül’de başlıyor, zirveye geçiş ücretsiz

30 Eylül’de Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda Avrupa, MENA ve Asya bölgesinin en etkili girişim ve yatırım konferansı Startup Istanbul gerçekleşecek. Startup Istanbul katılımcıları Bilişim Zirvesine de katılım hakkı kazanıyor.

 Zirve 5 bin katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14, ulusal ve uluslararası firmaların her düzeydeki yöneticisine hitap eden yepyeni bir bakış açısıyla bilişim ve teknoloji dünyasını dikey sektörlerle buluşturacak. Zirve iki gün boyunca 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ’14’ye katılım ve daha fazla bilgi için: www.bilisimzirvesi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics