Bilişim Dünyası 02 HAZİRAN 2014 / 14:46

Bilişim Zirvesi yeniden doğuyor

İnterpromedya’nın bu yıl 14.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, 30 Eylül - 1 Ekim 2014 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.“Geçtiğimiz yıl yeni isim, yeni logo ve iddialı bir yaklaşım ile yola çıkan Bilişim Zirvesi, bu yıl Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirmeye hazırlanıyor.”

2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim Zirvesi, 2013 yılında yeni bir isim, yeni bir logo, yeni katılımcılar, yeni konu ve konuşmacılarıyla çok yönlü bir değişimin habercisi oldu. Uluslararası kimliğini daha da genişleterek ICT Summit NOW (Yeni Eski Dünya) adını alan zirve, Avrupa, Asya ve Afrika’nın iş ve bilişim profesyonellerinin buluşma merkezi haline geldi.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi bu yıl, Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu’nda yapılacağı Zirve’de katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecekler. Aynı zamanda, Zirve’yi destekleyen firmaların salonlarında birbirinden bağımsız konularda gerçekleşecek seminer, eğitim ve toplantılar sayesinde katılımcılar alanlarında özelleşme imkanı bulacaklar.

“En İyilerden Özgür Konferanslar”
ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14’ün bu yılki teması; “En İyilerden Özgür Konferanslar” olarak belirlendi. Bu yıl Zirve’de bilişimi kullanan bütün sektörler kucaklanarak, deneyimler karşısında genç yönetici görüşleri tartışılacak, yeni - eski farkları keskin çizgilerle ortaya koyulacak. Vizyoner görüşler ziyaretçilere farklı bir yaklaşımla sunulacak. İki gün boyunca Bilişim Zirvesi’ni destekleyen firmalar, Anadolu Oditoryumu’nda sunumlarını yaparken; aynı zamanda firmalarına ayrılmış salonlarında, gerçekleştirecekleri eğitimler, seminerler ve işbirliği toplantıları ile tüm katılımcılara kendilerine tanıtma fırsatı bulacak.

Yarının En İyi Yöneticileri Bilişim Zirvesi’nde

Bilişim Zirvesi’nin bu yılki farklılıklarından birisi de “Yarının en iyi yöneticileri” arasında yer alacak vizyoner ve dahi gençler! Son dönemde dünyada ve Türkiye’de yarattıkları teknolojik buluşlarla ön plana çıkan “genç yetişkinler” bu yıl Zirve’nin ana sahnesinde ve katılımcılar arasında daha çok yer alacak.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14, ulusal ve uluslararası firmaların başta genç, yetişkin yöneticileri olmak üzere her düzeydeki yöneticiye hitap eden yepyeni bir bakış açısıyla bilişim ve teknoloji dünyasını dikey sektörler ile buluşturacak zirve iki gün boyunca 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14 hakkında:

İnterpromedya tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl “En İyilerden Özgür Konferanslar” teması altında gerçekleştirilecek. ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14, Avrupa-Asya ve Afrika kıtalarının en etkili ‘iş birliği’ zirvesi olmayı hedeflerken, faaliyete geçtiği günden bu yana, bölgenin en önemli bilişim iş birliği fırsatlarına ev sahipliği yapmakta ve farklı coğrafyaların ve kültürlerin teknoloji ve iş dünyalarının buluştuğu, küresel bir etkinliğe dönüşmektedir.
Orta Doğu, Kafkasya ve Balkan ülkelerinden gelecek teknoloji ve iş profesyonellerinin yanı sıra, ülkemizin siyaset, kamu ve iş çevrelerinin önde gelen temsilcilerin de katılacağı ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14 uluslararası boyutta bir teknoloji ve iş gündemi yaratacak. Zirve, geleceğe yönelik yenilikçi stratejileri ve yol haritalarını tartışmaya açarken, bölgede etkin iş birlikleri kurulmasına da zemin teşkil edecek.
Bölgedeki bilişim teknolojileri ürün ve hizmetlerinin sağlayıcı ve kullanıcıları, düzenleyici ve kural koyucu kurumların temsilcileri, araştırmacılar ve akademisyenler, sınırların ötesine geçen bu buluşmada Türkiye’de bir araya gelerek küresel teknoloji gündeminde söz sahibi olacaklar.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ’14’ye katılım ve daha fazla bilgi için: http://www.ictsummitnow.com

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics