Bilişim Dünyası 04 MAYIS 2018 / 13:19

Bilişimde bowling buluşması için geri sayım!

BTHaber Şirketler Grubu, bilişimcileri yeni bir platformda daha buluşturuyor. BThaber Bowling Turnuvası.

BThaber gazetesinden Bilişim Zirvesi’ne, kamu ve özel sektör için birincil sektör değerlendirme rehberi olan Bilişim 500 araştırmasından Türkiye’nin bütününü BT ile buluşturma hedefiyle her yıl eklenen yeni illerle önemli bir misyon üstlenen BTvizyon toplantılarına birçok önemli etkinliğe imza atan BTHABER Şirketler Grubu, yine bir yeniliğe imza atıyor: BThaber Bowling Turnuvası.
Toplantılar dışında bir etkinlik organize etmek, sektörü bir araya getirmek için bir bowling turnuvasını hayata geçirmeye karar verdiklerini vurgulayan BTHABER Şirketler Grubu’ndan Tuba Şehiraltı, “Tüm sektörlerde her departman için olduğu gibi, bilişim başlığında da iş yoğunluğu ve stres önemli bir sorun. Biz de yıllardır Türkiye’de sektörün gelişimini birçok ‘ilk’ ile takip eden, hatta rehberlik yapan bir grup olarak bu sefer çok farklı bir organizasyona imza atmak istedik” dedi. Sektörü bir araya getirecek ve anafikri ‘eğlence’ olan bowling turnuvası hakkında Tuba Şehiraltı, şu detayları paylaştı:
“Farklı sektörlerden bilgi işlem çalışanları ile BT sektöründen isimler bu turnuvada karşı karşıya gelecek. Her biri 5 kişiden oluşan 32 takımın yarışacağı bu bowling turnuvası ile sektör için farklı bir networking yapısını da ortaya koymayı hedefliyoruz. Çünkü böyle bir beklentinin olduğunun farkındayız. Turnuva, hem bilişim sektörü çalışanlarına hem de diğer sektörlerin bilgi işlem ile ilgili çalışanlarına açık. Yoğun CIO katılımı beklenen, bizim için de ‘ilk’ niteliğindeki BThaber Bowling Turnuvası Profilo AVM bünyesindeki Time Out Bowling Center’da 14 Mayıs Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek. Stres atmak ve sektörler arası iletişimi pekiştirmek isteyen BT yetkilileri bu turnuvada olacak.”
Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan BThaber Bowling Turnuvası, Radore ana sponsorluğunda yapılacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics