Bilişim Dünyası 11 HAZİRAN 2011 / 00:38

Bimeks, Muğla’ya Fethiye mağazası ile giriş yaptı

Bimeks, Muğla’da ilk mağazasını Fethiye’de açtı. Bimeks’in kendine özgü Franchise modeli ile açılan mağazada tüm teknoloji ürünleri yer alıyor. Fethiye’de açtığı mağaza ile birlikte mağaza sayısını 44’e çıkartan şirket, 2 ayda açmayı planladığı 14 mağazadan ikincisini açmış oldu. 7 Haziran Salı günü sabah saat 09:00’da yapılan açılışa Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Franchise ortağı Hüseyin Karagöz katıldı.
Açılan mağazada en iyi fiyat garantisinin yanı sıra Fethiye’deki en fazla dizüstü bilgisayar, televizyon, cep telefonu çeşidi Fethiyelilerin hizmetine sunuldu. Belli dönemlerde yapılacak kampanyalar ile tüm Fethiyelilerin bütçesine uygun ürünler satılacak. Ayrıca açılış nedeni ile yapılan indirimler halkın yoğun ilgisini çekti. Fethiyeliler stoklarla sınırlı olan ürünlerden alabilmek için mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Açılışa özel Olympus U-5010 fotoğraf makinesi 249 TL den, LG GB230 cep telefonu 159 TL den fiyatlarla satışa sunuldu.
Açılış nedeni ile bir konuşma yapan Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar “Fethiye mağazamız bizim 2 aylık dönem için açılmasını planladığımız 14 mağazadan ikincisi. Güzel bir beldemiz olan Fethiye’de, tüm Fethiyelilere en iyi fiyatı, en bol çeşidi, en iyi satış sonrası hizmeti ve en yeni teknolojiyi getirmek bizim için çok büyük gurur. Bizim bu planlarımız arasında Franchise ortaklarımızın bizimle birlikte yürümesi bizim için ayrı bir gurur. Tüm Fethiye halkına mağazamız hayırlı olsun” dedi.
ETİKETLER : Sayı:825
YORUMLAR
kenan yıldız 29 HAZİRAN 2014 / 13:20 0 0
ben bimeksten bilgisayar aldım bozuldu personel talha kara bunu sen atmışsın,çarpmışsın yada vurmuşsun başka şekilde olmaz dedi arızayı kabul etmedi ve çöpe gitti.satarken iyi ama problem olunca çözüm yok.bence rezillik

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics