Bilişim Dünyası 28 AĞUSTOS 2013 / 18:44

Bimser'den elektronik belge akışı toplantısı

 

Bilişim dünyasının uzmanları 27 Eylül Cuma günü elektronik belge akışı üzerinde konuşmak üzere  Bimser Çözüm’ün gerçekleştireceği toplantıda Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’ nde buluşacaklar.

eBA tanıtım günleri

27 Eylül’de Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilecek toplantıda katılımcılar  elektronik belge akışı ile ilgili gelişmeleri konuşmak için tam gün bir arada olacaklar.

BİMSER ‘‘eBA iş akışı ve doküman yönetim sistemi’’ ni  katılımcılara  tüm yönleriyle tanıtacak.  Toplantıdaki uzman bilişimci yöneticilerinin bazıları, bu sistemle geliştirdikleri başarılı uygulamalardan örnekler verecekler. Ayrıca eBA ürününe yeni ilave edilen ‘İş Akışı’, ‘Doküman Yönetimi’ ve ‘eBA Capture modülleri’ ürünleriyle ilgili gelişmelerin de toplantıda paylaşılması bekleniyor.

eBA nedir?
eBA (Elektronik Belge Akışı) belgelerinizin, süreçlerinizin elektronik ortamda işlem görmesi, onaylanması ve depolanmasını sağlayan kullanışlı bir yönetim karar destek aracıdır. Esnek ve etkili tasarım araçları ile değişik süreçleri kolaylıkla ve kısa sürede elektronik ortama taşınmasını sağlar web tabanlı bir uygulamadır. Mobil cihazlarla süreçlerinizi yönetebilirsiniz. eBA işleri farklı noktalar arasında elektronik olarak dolaştırarak, işletmelerin iş yapma biçimini önemli ölçüde iyileştirir.
ETİKETLER : bimser eBA

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN