Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2014 / 14:51

Birçok adımın atılmasına katkı sağladı

1990’ların ortası, Türkiye’nin GSM ve internet bağlantısıyla tanıştığı ilk zamanlara karşılık geliyor. Bilişimin ve iletişimin bir lüks olarak görüldüğü, “milyarlarca insan aynı ağ üzerinde bir araya gelecek, hayatımız değişecek” denildiğinde soran gözlerle karşılaşılan dönemlerdi.


Avea CEO’su Erkan Akdemir


BThaber’in 20 yıl boyunca bilgi ve iletişim teknolojileri alanında ortaya koyulan yenilikleri takip ederek yansıtmaya odaklanan değerli çabaları, bilişimin tüm sektörlerde yaygınlaşmasına ve hayatımızı kolaylaştıracak birçok adımın atılmasına katkı sağladı.

Türkiye’nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörü olarak BThaber’in 20 yıl süren bu yolculuğuna 10’uncu yılından itibaren dahil olduk. O günden bu yana Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alarak milyonların hayatını değiştirmek için çalışıyoruz. 16 milyonun üzerinde abonemize en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz. Tıpkı yayın hayatını kararlılıkla devam ettiren BThaber’de olduğu gibi…

Türk basın dünyasında daha nice sayılara imza atacağına olan inancımla, BThaber’in 1000. sayısını en içten duygularla kutluyor, ilk günden bu yana emek veren tüm çalışanlara tebriklerimi sunuyorum.

 
ETİKETLER : 1000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics