Bilişim Dünyası 05 AĞUSTOS 2013 / 11:41

BIZCON’da yeni proje

BIZCON, Türkiye’nin en büyük dördüncü süt ve süt ürünleri üreticisi Aynes Gıda’nın kurumsal kaynak planlaması projesini gerçekleştirecek. Proje kapsamında mali ve maliyet muhasebesi, satın alma ve stok yönetimi, satış ve dağıtım, üretim planlama, kalite yönetimi, bakım onarım, bordro ve performans yönetimi uygulamaları hayata geçirilecek.

SAP’nin GOLD kanal iş ortağı olan BIZCON, Türkiye’nin en büyük dördüncü süt ve süt ürünleri üreticisi olarak ISO 500 listesinde de yer alan Aynes Gıda için kurumsal kaynak planlaması kapsamında detaylı bir proje gerçekleştirecek.

Mayıs 2013 içerisinde Avrupa Birliği (AB) ülkelerine ihracat izni alan Aynes Gıda, geniş bir coğrafyaya hizmet vermeye başlayacak. Aynes Gıda, bu açılımı desteklemek, kaynaklarını en etkin şekilde yönetebilmek ve verimliliğini artırma hedefi ile kurumsal kaynak planlaması projesine BIZCON ile Haziran 2013’te başlamaya karar verdi.

Bahara proje tamam

Mali ve maliyet muhasebesi, satın alma ve stok yönetimi, satış ve dağıtım, üretim planlama, kalite yönetimi, bakım onarım, bordro performans yönetimi uygulamalarının kullanıma alınacağı projede SAP ERP çözümleri kullanılacak. Haziran 2013’de başlanacak projenin Mart 2014’te tamamlanması hedefleniyor.

Kurumsal kaynak planlaması ürünü olarak SAP’nin seçilmesinde referansları, ürün yelpazesi, danışmanlık kadrosu ve müstahsil satın alma süreci için geliştirdiği “Tarımsal Satın Alma Çözümü”, BIZCON’un tercih edilmesinde belirleyici oldu.

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN