Bilişim Dünyası 07 MAYIS 2013 / 11:12

Bizcon’dan verilere gece bekçisi

Bizcon yeni uygulamasıyla müşterilerinin süreç zincirlerini 02:00 – 09:00 saatleri arasında takip ederek, sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlıyor.


Bizcon kurduğu yeni bir ekiple süreç zincirlerini kesintisiz sürdürebilmesini sağlamak için müşterilerini takip ediyor ve sorunlara anında müdahale ediyor.

Süreç zincirleri ile SAP Netweaver BW veri ambarı uygulamasından, raporlama ve analiz amaçlı SAP ve SAP bağımsız sistemlerden otomatik olarak veri çekilebiliyor. Otomatik veri çekimi esnasında donanım veya yazılım kaynaklı hatalar ile karşılaşılabiliyor.

Bizcon İş Analitikleri Direktörü Özgür Yavuzkara, kurdukları özel ekibin süreç zincirlerini müşterileri için 02:00 – 09:00 saatleri arasında takip ettiğini söyledi. Ayrıca ekibin herhangi bir sorun oluştuğunda anında müdahale ettiğini ekleyen Yavuzkara, her sabah, süreç zincirinin durumunu da müşterilerine e-posta ile raporlandığını belirtti. Bu hizmet sayesinde veri yükleme işlemi mesai saatleri dışında sorunsuz ve kesintisiz tamamlanmasına olanak sağlandığına dikkat çeken Özgür Yavuzkara, hızın ve sürekliliğin öneminin gittikçe arttığı günümüzde geliştirdikleri yeni hizmet ile raporlama kesinti risklerini ortadan kaldırmanın verimliliği artırdığı belirtti.
ETİKETLER : BIZCON Özgür Yavuzkara

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics