Bilişim Dünyası 21 MART 2013 / 14:49

Bizcon SAP Forumu'ndaydı

Bizcon, SAP Türkiye tarafından düzenlenen SAP Analitik & İnovasyon Forum İstanbul’da yenilikçi iş analitikleri çözümlerini anlattı.

15 Mart Cuma günü İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye’de gerçekleştirilen etkinlikte Bizcon İş Zekası ve Kurumsal Bilgi Yönetimi Grup Yöneticisi Alkan Gençalp gerçek zamanlı analiz için geliştirilmiş en modern platform olan HANA ile performansı artırılmış iş analitikleri uygulamalarını anlattı. Bizcon olarak Türkiye’de en fazla SAP İş Analitikleri projesini hayata geçirdiklerini belirten Alkan Gençalp, deneyim ve profesyonel ekipleri ile sektöre öncülük ettiklerini söyledi.

İş analitiklerinde yeni bir dönem

Rekabet kurallarının ve coğrafyasının teknolojinin hızlı gelişimi ile son 10 yılda çok değiştiğini belirten Bizcon İş Zekası ve Kurumsal Bilgi Yönetimi Grup Yöneticisi Alkan Gençalp, HANA ile iş analitikleri uygulamalarında yeni bir dönemin başladığını söyledi. Gençalp, HANA’nın iş analitikleri çözümlerini önemli derece hızlandırırken, tahmin ve veri işleme gibi süreçlerin gerçekten gerçek zamanlı yönetilebilmesini sağlamasının en dikkat çekici özelliği olduğunu belirtti.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN