Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2010 / 18:00

BMD üyeleri kapıştı

Bilişim Muhabirleri Derneği (BMD) üyeleri, Borusan Otomotiv Motorsport pilotlarından Aytaç Biter’in düzenlediği WTCC resmi oyunu “Race ON simulator” gecesinde biraraya geldi.
Eleme usulü ile birbirleriyle yarışan BMD üyeleri keyifli bir gece geçirirken, gecenin sonunda, yarışmanın galibi Eurosport TV’den Yiğit Top oldu. Gecede ikinciliği C Partner’dan Cem Sünbül alırken, üçüncülük  Digital Age’ten Mevlana Gürbulak’ın oldu. Dereceye giren üyeler kupaları ile beraber Toshiba’nın kendileri için hazırlattığı hediyeleri Toshiba Genel Müdürü Aytaç Biter’in elinden aldı. Gecenin galibi Yiğit Top, Borusan Otomotiv Motorsport’un WTCC’de yarışmış pilotu Türkiye Şampiyonu Aytaç Biter ile büyük finalde kapışma şansı elde etti.

BMD22008 senesinde WTCC’de yarışan Borusan Otomotiv Motorsport, Race On oyununda Türk bayrağı, turkuaz BMW 320si otomobili ve pilotları İbrahim Okyay ve Aytaç Biter ile yer alıyor.
İsveç’li SimBin şirketi tarafından geliştirilen Race On, WTCC’nin tüm pistlerini ve otomobillerini kapsamasının yanı sıra oyuncuların kendi otomobillerini yaratmasına da izin veriyor. Race On, internet üzerinden çevrimiçi, rakiplere karşı çoklu oyuncu ile de oynanabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN