Bilişim Dünyası 15 MAYIS 2013 / 17:00

Boer, Honeywell'in dağıtıcılığını üstlendi

Kamuoyuna 2013 Nisan ayında açıklanan BOER’in Honeywell Türkiye yetkili dağıtıcısı olması konusunda Honeywell Kanal Satış Müdürü Atacan Önen şu açıklamayı yaptı: “Biz Honeywell olarak Boer’in profesyonel yaklaşımlarına, yetkin satış ekibine ve kapsamlı satış sonrası hizmet verebilme kapasitesine çok güveniyoruz. Yeni dağıtıcılık anlaşmamız sonucunda büyüyen ürün portföyümüzün bayi kanalında daha da etkin olarak dağıtılacağını düşünüyoruz. Boer’in kanal yapısı bize tüm dikey pazarlara eksiksiz olarak ulaşmayı sağlayacaktır.  Boer,  iş ortaklarımızın ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri sunabilecek bilgi ve tecrübe birikimine sahip bir ekiple çalışıyor, bu sayede yeni iş birlikteliğimiz, hem hali hazırdaki pazar payımızı artıracak hem de pazarı büyütmek ve yeni alanlar açmak konusunda bizlere çok büyük faydalar sağlayacaktır. “ dedi.

BOER Genel Müdürü Onur Erduran da “Bünyemizde satışını ve teknik desteğini yıllardır yürütmekte olduğumuz, çok iyi tanıdığımız Honeywell ürünlerine yepyeni bir sorumlulukla sahip çıkmak gücümüze güç katacaktır. Bugüne kadar partner olarak geliştirmiş olduğumuz projelerde, çözüm ulaştırdığımız dikey pazarların, bundan sonra iş ortaklarımızın sahip oldukları geniş pazar spektrumunda genişleyeceğini düşünmekteyiz. Bu konuyla ilgili pazar genişletme çalışmalarımız artarak devam edecektir. Yaptığımız projelerde memnun ettiğimiz kullanıcıların tavsiyeleri bizim için en değerli enstrümandır. Bayi kanalımızın Honeywell ürünleriyle gerçekleştirecekleri projelerde hem satış öncesi, hemde kurulum ve satış sonrası her türlü desteği verebilmek için ekibimizin hazırlıkları tamamlanmıştır.” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN