Bilişim Dünyası 08 TEMMUZ 2013 / 16:10

Bölgenin ödülü Datacore’a

Veri depolama ve iş sürekliliği çözümleri sağlayıcısı Datacore Bilgi Sistemleri, bu yıl ikincisi düzenlenen CommVault’un Dünya Çapındaki PartnerAdvantage Ödülleri’nde AODA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesi için 'Yılın Yükselen Yıldız İş Ortağı' ödülünü aldı. PartnerAdvantage Ödülleri, CommVault tarafından 9 Mayıs’ta Miami'de düzenlenen, şirketin dünya çapında satış başlatma etkinliğinde dağıtıldı. CommVault, kanal ortaklarını müşteriler için veri ve bilgi yönetimini modernleştirmede, iş hedeflerinin aşmada ve CommVault Simpana yazılımı ile ilgili satış, hizmet ve destek sağlamadaki başarıları ile değerlendirdi. CommVault'un 'Akıllı Veri Yönetimi' vizyonunu paylaşan Datacore, kurumların bu hedefi gerçekleştirmelerine verdiği destekle ödüle layık görüldü.

Ödül gecesine katılan Datacore Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Serdar Özçelik, doğru pazar algısının, sıkı çalışma ve mantık ile birleştiğinde başarının elde edilmesinin de kaçınılmaz olduğunu söyledi. Kurumsal başarıda kanalın önemine işaret eden CommVault Dünya Çapı Ortaklar & Programlar Departmanı Başkan Yardımcısı Ralph Nimergood da şunları söyledi:

"CommVault'un iş ortakları küresel iş büyütme hedeflerimiz ve ortak müşterilerimizin başarısı için vazgeçilmezdir. Günümüzün işletmeleri, hareketlilik, bulut ve büyük veri inisiyatiflerinin patlamasından kaynaklanan veri ve bilgi yaşam döngüsü sorunlarını yönetmeye çalışmada birçok farklı zorluk ile karşılaşmaktadır. PartnerAdvantage ödülünü kazanan iş ortaklarımız, müşterilerin bu modern veri yönetimi zorluklarını sürekli çözmeye yardımcı olmaya kendilerini adadıklarını açık bir şekilde göstermekte.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN