Bilişim Dünyası 08 TEMMUZ 2013 / 16:10

Bölgenin ödülü Datacore’a

Veri depolama ve iş sürekliliği çözümleri sağlayıcısı Datacore Bilgi Sistemleri, bu yıl ikincisi düzenlenen CommVault’un Dünya Çapındaki PartnerAdvantage Ödülleri’nde AODA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesi için 'Yılın Yükselen Yıldız İş Ortağı' ödülünü aldı. PartnerAdvantage Ödülleri, CommVault tarafından 9 Mayıs’ta Miami'de düzenlenen, şirketin dünya çapında satış başlatma etkinliğinde dağıtıldı. CommVault, kanal ortaklarını müşteriler için veri ve bilgi yönetimini modernleştirmede, iş hedeflerinin aşmada ve CommVault Simpana yazılımı ile ilgili satış, hizmet ve destek sağlamadaki başarıları ile değerlendirdi. CommVault'un 'Akıllı Veri Yönetimi' vizyonunu paylaşan Datacore, kurumların bu hedefi gerçekleştirmelerine verdiği destekle ödüle layık görüldü.

Ödül gecesine katılan Datacore Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Serdar Özçelik, doğru pazar algısının, sıkı çalışma ve mantık ile birleştiğinde başarının elde edilmesinin de kaçınılmaz olduğunu söyledi. Kurumsal başarıda kanalın önemine işaret eden CommVault Dünya Çapı Ortaklar & Programlar Departmanı Başkan Yardımcısı Ralph Nimergood da şunları söyledi:

"CommVault'un iş ortakları küresel iş büyütme hedeflerimiz ve ortak müşterilerimizin başarısı için vazgeçilmezdir. Günümüzün işletmeleri, hareketlilik, bulut ve büyük veri inisiyatiflerinin patlamasından kaynaklanan veri ve bilgi yaşam döngüsü sorunlarını yönetmeye çalışmada birçok farklı zorluk ile karşılaşmaktadır. PartnerAdvantage ödülünü kazanan iş ortaklarımız, müşterilerin bu modern veri yönetimi zorluklarını sürekli çözmeye yardımcı olmaya kendilerini adadıklarını açık bir şekilde göstermekte.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics