Bilişim Dünyası 18 HAZİRAN 2011 / 00:10

Borusan Holding satın alma süreçleri için proje geliştiriyor

Borçelik’ten sonra Borusan Holding ve diğer grup şirketleri de satın alma süreçlerini Bimsa’nın geliştirdiği e-satın alma platformu Pratis.Net üzerinden yürütecek. Uygulamanın tanıtımı İstanbul Midtown Otel’de düzenlenen bir organizasyonla gerçekleştirildi. Borusan Holding grup şirketlerinin üst düzey satın alma yöneticilerinin katıldığı organizasyonda Borçelik Tedarik Zinciri Müdürü Tolga Demirkıran, uygulamanın satın alma süreçlerine kazandırdığı avantajları anlatırken, Bimsa Pratis.Net Birim Yöneticisi Levent Şahin ise uygulama hakkında geniş bilgi verdi. Güvenilir, hızlı ve avantajlı bir satın alma ve tedarik zinciri yönetimi için Pratis.Net’i tercih ettiklerini belirten Borusan Grubu Satınalma Kategori Müdürü Funda Öztürk ile Satınalma Kategori Birim Yöneticisi Burcu Çakır Kolbaşı sistem üzerinden örnekler göstererek, katılımcıları
şu ana kadar gerçekleştirilen çalışmalar hakkında
bilgilendirdi. Borusan Holding ve grup şirketlerinde öncelikle Pratis.Net’in katalog modülü, ardından diğer modüller devreye alınacak. Uygulama Haziran sonunda hayata geçecek.
ETİKETLER : Sayı:826

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN