Bilişim Dünyası 13 NİSAN 2015 / 09:16

Brocade, Türkiye pazarında da Avnet’le

Kurumsal pazara yeni nesil IP çözümleri sunan, küresel bazda ethernet yapıları ve yazılım tanımlı ağ oluşturma çözümleri de dâhil olmak üzere yeni nesil veri merkezleri için servis olarak altyapı (IaaS) ve bulut servis sağlayıcı (CSP) çözümleri sağlayan Brocade, Avnet ile küresel tedarik kanalı iş ortaklığı kapsamını genişletti. Türkiye pazarında da Avnet ile çalışacağını duyuran Brocade, böylece benzer çözümlerini Avnet işbirliği ile Türkiye pazarına da sunmaya baslayacak.

Distribütörlük anlaşması kapsamında Avnet, Brocade’in tum IP çözüm portföyünü, satış ve satış sonrası destek servisleri ve kurumsal hizmerleri ile birleştirerek, kurumsal projelerde konumlandırmak üzere yetkilendirilmiş olacak ve kanal iş ortaklarına sunmaya başlayacak.

Anlaşma ile ilgili olarak Brocade Türkiye Ülke Müdürü Feyyaz Atalay, “Yeniden yapılanmaya gittiğimiz Türkiye pazarında Avnet ile imzaladığımız anlaşma, hedefimize ulaşmak için çok değerli bir kanal sunacak” derken, Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren de şu yorumu yaptı:

“Uçtan uca tüm çözümlerde büyümeyi hedefleyen Avnet Türkiye için, EMEA’nın devamında Brocade ile işbirliği yapmayı değerli buluyoruz. Avnet’in kanal iş ortaklarının ve katma değerli hizmetlerinin gücü ile Brocade, Türkiye pazarında önemli projelerin parçası olacak.”

 
ETİKETLER : 1017

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN