Bilişim Dünyası 24 EKİM 2013 / 16:47

BT’de deneyimler paylaşılacak

ManageEngine; küresel organizasyonu “User Conference”ın Türkiye bacağını 7 -8 Kasım 2013’de İstanbul’da, katma değerli distribütörü VİTEL’in katkılarıyla gerçekleştirecek.

Bilgi teknolojileri yönetiminde zaman, verimlilik, görünürlük ve en iyi şekilde işleyen süreçleri sağlamayı hedefleyen ManageEngine; her yıl, çeşitli ülkelerde, çözümlerini kullananların konuşmacı olduğu ve deneyimlerini paylaştığı “Kullanıcı Konferans”ları düzenliyor. Çoğu zaman ücretli etkinlikler olan bu küresel organizasyon Türkiye’de VİTEL’in katkıları ile bu yıl da ücretsiz olarak Point Hotel Barbaros’da 7-8 Kasım’da gerçekleştirilecek.

BT yönetici ve profesyonellerinin katılımıyla iki gün sürecek “User Conference” etkinliğinin ilk günü olan 7 Kasım Perşembe günü, teknik eğitimlere ayrıldı. 8 Kasım’da ise ManageEngine’i deneyimlemiş kurumların bilişim yöneticileri kendi deneyimlerini paylaşacaklar.

ManageEngine User Conference 2013 İstanbul’da sunumları ile deneyimlerini paylaşacak kurumlardan bazıları şunlar olacak; TÜPRAŞ, Borsa İstanbul, Tekstilbank, Kredi Kayıt Bürosu (KKB), Üsküdar Belediyesi, NT Mağazaları, Turkish DO-CO, Adil IŞIK Hazır Giyim, Amerikan Hastanesi, BELBİM, Koç Sistem, KOTON Mağazacılık.
ETİKETLER : ManageEngine VİTEL

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN