Bilişim Dünyası 03 ŞUBAT 2016 / 10:23

BT İhracat Grubu, 2016’nın ilk toplantısını gerçekleştirdi

500'ü aşkın üyesi ile sektörde birçok yazılım firmasının kurucularını, ortaklarını ve yurtdışı satış direktörlerini biraraya getiren BT İhracat Grubu, her yeni yılda bir gelenek halini alan toplantısını bu yıl da 27 Ocak Çarşamba İTÜ Teknopark evsahipliğinde ARI-3 yerleşkesinde gerçekleştirdi.

2013 yılından beri bir ‘sivil sektör inisiyatifi’ olarak çalışmalar yürüten BT İhracat Grubu, 2016 yılının bu ilk toplantısında gündemi değerlendirme, yeni Ar-Ge paketi başta olmak üzere BT sektörünün gelişiminde rol oynayacak kararları ele alma, küresel pazarları ve potansiyellerini karşılıklı analiz etme imkanına sahip oldu, birçok başlıkta sektörden uzman isimler de sunumlar yaptı.  Barselona’da gerçekleştirilecek GSMA etkinliğinin ardından, bu küresel etkinliğe katılan isimlerle bir değerlendirme toplantısı yapılması da karara bağlandı. 6 Nisan’da yine İTÜ'de ve yine geniş katılımlı bir BT İhracat Grubu toplantısı ile sektörde farkındalığı arttırmak ve çok daha faal olmak adına çalışmalar yapma hedefine vurgu yapılırken, grubun etkinliklerinin ve güncel gündeminin www.BTihracat.com sitesinden takip edilebileceği de hatırlatıldı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN