Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2011 / 15:29

BT profesyonellerinin yedek parça kaynağı: teknoparca.com

Trium Elektronik yeni bir proje gerçekleştirdi. Şirketin bilişim profesyonellerine ve kurumlara çözüm sağlayan yeni projesi, Teknoparca.com ile çevrimiçi satış sitesini hayata geçiren Trium Elektronik masaüstü, dizüstü, sunucu ve yedekleme ürünlerinde önde gelen HP, IBM, Dell, Sun, Cisco ve birçok markanın her türlü yedek parça ve güncel ürünlerini satışa sunuyor. Teknoparca.com için yazılan site içi parça bulma motoru ile ihtiyaçlara kolay ulaşım sağlıyor. Ayrıca Hi-level ve Volar gibi kendi markalarının da satışının gerçekleştirildiği Teknoparca.com bilişim alanında müşterilerine hem fiyat avantajı sağlıyor hem de ürün ararken kaybedilen zaman sarfiyatının önüne geçiyor.
Teknoparca.com’da  kredi kartı ile yapılacak tüm alışverişler Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmış durumda. Kart bilgileri 128 bit koruma ile şifrelenerek iletiliyor. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinin girildiği sayfaya geçildiği sırada, tarayıcı adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden takip ediliyor.
ETİKETLER : Sayı:851
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN