Bilişim Dünyası 20 AĞUSTOS 2016 / 16:00

BThaber Mobil uygulaması yayında

Türkiye'de bilişim dünyasıyla ilgili okuyucularını yıllardır durmaksızın haberdar eden BThaber, yeni mobil uygulamasıyla kağıt deneyimini bir adım öteye taşıyor.
Türkiye’de 22 yıldır bilişim dünyasında yaşanan en son gelişmeleri ve en son haberleri kesintisiz bir şekilde aktaran BThaber, yeni çıkan mobil uygulamasıyla okuyucularına ulaşmaya devam ediyor. Tamamen interaktif bir tasarıma sahip yeni BThaber mobil uygulaması, kâğıt deneyimini bir adım öteye taşıyor.
Google Play Store ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada BThaber gazetesini okuyabilmenin yanında, haberlerin videolarına ve ilgili içeriklere de erişilebiliyor. Dijital ortamın nimetlerinden sonuna kadar faydalanan uygulamada okuyucular, sunumlara ve animasyonlara da erişebiliyorlar. Aynı zamanda reklam ve ilan uygulamaları için de yenilikçi çözümler sunan uygulamada gazetede yer alan tüm şirketlerin bağlantılarına erişilebiliyor.
Konuyla ilgili konuşan BThaber Şirketler Gurubu Başkanı Murat Göçe ise şunları söyledi: “Dijital evrim günümüzde kaçınılmaz bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Bu değişim paralelinde BThaber'i  artık dijital ve aynı zamanda interaktif bir uygulama haline getirdik. Artık BThaber okuyucuları Google Play ve Apple Store’dan indirecekleri uygulama ile gündemi anında takip edebilecekler”.
İnteraktif, animasyonlu ve canlı bir gazete okuma keyfi için BThaber mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 
Google PlaySore: http://bit.ly/2b7wWpr
Apple Store: http://apple.co/2aG8PyB

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics