Bilişim Dünyası 24 KASIM 2014 / 09:57

BTvizyon Anadolu Toplantıları devam ediyor

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın Kasım ayı durağı Ankara oldu. 25 Kasım günü Ankara Sheraton Otel’de düzenlenecek olan etkinlikte, teknolojinin yeni eğilimleri, farklı konuları ve çözümleri konuşulacak. Salı günü sabahtan başlayacak olan ve basın sponsorluğunu BThaber’in yaptığı toplantının sponsorları arasında; Arena Bilgisayar, Microsoft, btburada.com, Canon, Cybersoft, Digital Planet, Quadro, Leapvox gibi firmalar yer alıyor.

Ağırlıklı olarak kamu sektöründen bilgi işlem daire yöneticileri, teknoloji uzmanları, farklı iş birimlerinin yöneticilerini, teknoloji şirketlerinin yönetici ve uzmanları ile biraraya getirecek olan BTvizyon Toplantıları, 14 yıldır düzenli olarak Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştiriliyor.

Paralel salonlarda konuşulacak konular:

-          e-Ekonomi

-          Giyilebilir teknoloji

-          BT yönetimi

-          Mobil teknolojiler

-          Siber güvenlik

-          Büyük veri

-          Yeni teknolojik eğilimler

-          Teknolojide enerj

-          Ağ çözümleri

-          e-Fatura, e-defter, e-arşiv

-          Bulut teknolojisi ve kurumsal çözümler

-          Veri yedekleme.

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2015 yılının ilk yarısına ait programı da belli oldu. Buna göre Ocak ayında Adana ve Denizli’de, Şubatta Trabzon’da, Martta Gaziantep ve Bursa’da ve Nisan ayında da İzmir ve Kayseri’de BTvizyon Toplantıları gerçekleştirilecek.
ETİKETLER : 997

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN